Apple Music Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

 Apple Music Aboneliği Nasıl İptal Edilir?
Okunuyor Apple Music Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Apple Music Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

3 aylık ücretsiz kullanma süresi sonrasında otomatik ödeme yapılmasını istemiyorsanız sizler de Apple Music aboneliği iptal işlemlerini gerçekleştirmeyi unutmayınız.

Nasıl İptal Edilir?

Apple Music üyeliğinizin iptali ve otomatik olarak yenilenmemesi için iTunes hesabınıza girmelisiniz. Ancak iTunes hesabınız Apple Music’e üye olduğunuz hesaba ait olmalıdır. Daha sonra karşınıza çıkacak ekranın sağ üst köşesinde yer alan hesap bilgileri kısmına tıklayınız. Açılacak yeni ekranın en alt kısmında ise ayarlar sekmesi bulunacaktır. Ayarlar kısmında abonelikler sekmesi ve karşısında da yönet seçeneği yer alacaktır. Sizler de bu yönet butonuna tıklayarak tüm aboneliklerinizi karşınıza çıkarabilirsiniz.

Birden fazla abonelik var ise Apple Music seçeneğini tercih etmelisiniz. Ardından da otomatik yenileme butonunu kapalıya ayarlamalısınız. Böylelikle Apple Music aboneliği nasıl iptal edilir sorusunun cevabını da bulmuş olacaksınız.

apple music

Yeniden Üye Olma

Aboneliğiniz iptal ettikten sonra dilediğiniz zaman yeniden üye olabilirsiniz. Bunun için aynı adımları izleyerek kapalı konuma getirdiğiniz sekmeyi açık konuma getirmeniz yeterli olacaktır. Ancak ifade etmemiz gerekir ki yeni aboneliğiniz için sizden ücret talep edilecek ve ödeme direkt olarak alınacaktır. Eğer ödeme yapmayı da kabul ediyorsanız üye olmanızda herhangi bir sıkıntı bulunmamaktadır.

Apple Music Avantajları

Apple ürünlerinin dışarıdan belge aktarımı yapması bir hayli zor olduğu için çevrimiçi müzik dinleme uygulaması olarak Apple Music oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu uygulama aynı zamanda Siri ile eşgüdümlü olarak çalışmaktadır. Böylelikle Siri’ye söylediğiniz şarkı adlarını direkt olarak aratıp çalması mümkündür. Ayrıca ruh halinize uygun şarkıları peş peşe dinleyebilir ya da dünya geneline yayın yapan radyoları açabilirsiniz. Milyonlarca şarkı ve albümü bir arada bulabileceğiniz bu uygulama geniş bir kütüphane görevini de üstleniyor.

 

Daha fazla apple haberi ve rehberi için buraya tıklayabilirsiniz.

Anasayfaya dönmek için ise burayı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapmayı unutmayınız 🙂

Yorum Yap