BaBaLa TV Ortak Yayında 88 bin Anlık İzleyiciye Ulaştı

 BaBaLa TV Ortak Yayında 88 bin Anlık İzleyiciye Ulaştı
Okunuyor BaBaLa TV Ortak Yayında 88 bin Anlık İzleyiciye Ulaştı

Türkiye için tarihi bir program olan Ekrem İmamoğlu & Binalı Yıldırım Ortak Canlı Yayını’nı YouTube’dan yayınlayan Babala TV, 88 bin anlık izleyiciye ulaştı.

Oğuzhan Uğur’un liderliğini yaptığı YouTube kanalı BaBaLa TV, dün canlı olarak yayınladığı ortak yayında 88 bin anlık izleyici sayısına ulaştı. Yayınladığı çeşitli programlar ile dijital bir televizyon kanalı haline gelen BaBaLa TV, ortak yayını canlı olarak yayınlamayı da ihmal etmedi. Ulaştığı 88 bin anlık izleyici ile birçok televizyon ve YouTube kanalını geride bırakan kanal, yeni bir başarıya daha imza attı.

BaBaLa TV Ortak Yayında 88 bin Kişiye Ulaştı

Türkiye gündemi için oldukça önemli olan ve adeta tarihi bir program olan Ekrem İmamoğlu & Binali Yıldırım Ortak Canlı Yayını, İsmail Küçükkaya’nın moderatörlüğünde gerçekleştirildi. Her iki tarafın da karşılıklı diyalog kurmasının yasak olduğu programda, sorular sırasıyla taraflara yöneltilerek cevap hakkı tanındı. Ayrıca taraflara her bir konuşma için 3 dakika süre verildi.

Genel itibariyle olumlu geçen programda 31 Mart ve 23 Haziran seçimleri, adayların vaatleri ve daha birçok konu hakkında konuşuldu. Aynı zamanda programın bir bölümünde tarafların birbirlerine birer tane soru yöneltmesine de izin verildi. Ayrıca canlı yayının ardından İsmail Küçükkaya, Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım’ın ailelerinin de bulunduğu toplu fotoğraf çekildi.

Dün akşam gerçekleştirilen Ekrem İmamoğlu & Binalı Yıldırım Ortak Canlı Yayını’nı hala izlemediyseniz yayın tekrarını birçok YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorum Yap