Cumali Ceber 3 Bu Yıl İçerisinde Geliyor!

 Cumali Ceber 3 Bu Yıl İçerisinde Geliyor!
Okunuyor Cumali Ceber 3 Bu Yıl İçerisinde Geliyor!

Geçtiğimiz iki filmi ile iyi bir gişe rakamı yakalayan Halil Söyletmez, serinin yeni filmi Cumali Ceber 3 için hazırlanıyor.

YouTuber Halil Söyletmez, hayranları tarafından büyük ilgi gören Cumali Ceber serisinin yeni filmi Cumali Ceber 3 için hazırlıkların sürdüğünü belirtti. Bu yıl içerisinde serinin yeni filmi Cumali Ceber 3’ün kesinlikle geleceğini söyleyen Halil Söyletmez, tam tarihin ise belirli olmadığını açıkladı.

Cumali Ceber 3 Bu Yıl İçerisinde Geliyor!

Box Office Türkiye verilerine göre Halil Söyletmez’in son filmi Cumali Ceber 2, 188,668 seyirci ile 2.133.742,31 TL hasılat elde etmiş. Serinin ilk filmi Cumali Ceber: Allah Seni Alsın ise 461.349 seyirci ve 5.044.986,48 TL hasılat rakamlarına ulaşmış.

Halil Söyletmez’in Cumali Ceber serisi hayranları tarafından beğenilirken, birçok kişi tarafından ise “YouTuber filmi” gibi ithamlar ile kötü eleştiriye maruz kaldı. Ancak tüm bunlara rağmen çalışmalarına tüm hızıyla devam eden fenomen, yakın bir zamanda yeni filmini beyaz perdede seyirciler ile buluşturacak.

Film, komedi türünde olmasına rağmen ‘7 yaş altı izleyici kitlesi aile eşliğinde izleyebilir’ ve ‘Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içerir’ gibi ibareler bulunduruyor. Biz de YTRehber ekibi olarak kurallara uyuyor ve 7 yaşından küçük kişilerin filme aileleri eşliğinde gitmesini tavsiye ediyoruz.

Yeni filmde nasıl bir hikaye ve aksiyonun bizi bekliyor olacağını ise yakında öğreneceğiz gibi görünüyor. Her filmde daha az izleyici ve hasılat rakamı elde eden Halil Söyletmez’in yeni filminde durum sizce nasıl olacak?

Yorum Yap