Deli mi Ne Kanalı Hakkında Bilgiler

 Deli mi Ne Kanalı Hakkında Bilgiler
Okunuyor Deli mi Ne Kanalı Hakkında Bilgiler

Youtube Türkiye’de en hızlı büyüyen kişisel kanallardan bir tanesi olan Deli mi ne kanalı hakkında bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Son dönemlerde isminden oldukça bahsettiren Deli mi ne, Youtube’nin en büyük kanallarından bir tanesidir.

Deli mi ne kanalının sahibi olan Fester Abdü, çektiği videolar ile ana haber bültenlerine bile konu olmaktadır. 11 Nisan 2017 yılında Youtube’a kayıt olan Abdü, kısa zaman içerisinde oluşturduğu kaliteli ve çılgın içerikler sayesinde Youtube Türkiye’nin en büyük kanallarının arasına girmeyi başarmıştır. Bu kısa zaman içerisinde çektiği deli dolu videolar sayesinde izleyici kendine bağlamayı başaran Abdü’nün şuanda 3.996.682 abonesi bulunmaktadır.

Büyümesinin en büyük etkenlerden bir tanesi de çektiği tehlikeli videoların haber kanalları aracılığıyla insanlara ulaşmasıdır. Fester Abdü ise reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığıyla hareket ederek çizdiği yol sayesinde çok hızlı büyüme katetmiştir.

Deli mi ne Aylık kazancı Nedir?

Aylık görüntülenme sayısı 489.265.659 olan Deli mi ne kanalı ne kadar kazanıyor?  Birinci ağızdan bir açıklama bulunmaktadır fakat en güvenilir istatistiklerin tahminlerine göre Deli mi ne kanalının aylık kazancı minimum 45 bin TL’dir.

Fester Abdü Kimdir?

Adana Çukurova Üniversitesinde Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunu olan Fester Abdü’nün gerçek ismi Ali Abdüsselam Yılmaz’dır. 1993 yılında doğan Abdü’nün Adana’lı olduğu bilinmektedir. Boyu 1.69 ve kilosu 66’dır. Türkiye Milli Takım Kano sporcusu olan Abdü oldukça başarılı bir sporcudur. Antalya’da yaşamını sürdürmektedir.

Yorum Yap