Donanım Arşivi V4 3300 TL’ye Satışa Sunuldu

 Donanım Arşivi V4 3300 TL’ye Satışa Sunuldu
Okunuyor Donanım Arşivi V4 3300 TL’ye Satışa Sunuldu

Uygun fiyatının yanı sıra oldukça kaliteli olması sebebiyle çok istenen Donanım Arşivi V4, piyasa fiyatının 1200 TL altında satışa sunuldu!

YouTube’da bilgisayar toplama videolarını izleyen birçok kişinin görmüş olabileceği Donanım Arşivi kanalı, fiyat/performans serisi kasalarına bir yenisini daha ekledi. Çeşitli nedenlerden dolayı bir süredir bu tarz kasalar toplamayan kanal, uzun bir zamandan sonra V4 ile takipçilerinin karşısına çıktı.

Topladığı kasanın uygun fiyatlı olmasının yanı sıra kaliteli olması nedeniyle büyük ilgi gören Donanım Arşivi V4 sisteminde adeta yok yok! Uygun fiyatlı bir oyuncu bilgisayarı satın almak isteyenler için biçilmiş kaftan olan bu sistemin özelliklerine gelin yakından bakalım.

Donanım Arşivi V4, temelde AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz işlemci, MSI B450M PRO-M2 anakart ve CORSAIR 8 GB DDR4 3000MHz RAM ile birlikte geliyor. Bu başarılı sisteme ekran kartı noktasında MSI RX580 eşlik ediyor. V4, oldukça güçlü bir sistem olmasının yanı sıra tercih edilen kasa itibariyle de oldukça şık bir görünüme sahip.

İtopya üzerinde satışa sunulan cihazın işlemci, anakart, ekran kartı gibi birçok donanımını kendi istediğiniz parçalar ile değiştirmeniz mümkün. Kasa gibi kozmetik açıdan ön planda olan parçaları kendi zevkinize göre değiştirerek daha güzel bir sistem oluşturabilirsiniz.

İtopya üzerinde 3.299,09 TL fiyat etiketi ile satışa sunulan Donanım Arşivi V4, seçili kredi kartlarında 12 taksit imkanı sunuyor. Piyasa fiyatının 1200 TL altında satışa sunulan kasanın yanında 400-500 TL değerinde AMD WRAITH MAX soğutucu da hediye ediliyor. Genel itibariyle değerlendirdiğimiz zaman fiyatına oranla harika bir kasa olan V4’ü almak için hızlı olmanız oldukça önemli. Zira bu seriler yoğun ilgi gördüğü için kısa sürede tükenebiliyor.

Yorum Yap