Enes Batur 2. Kanalı için 1 Milyon Özel Plaketini Aldı

 Enes Batur 2. Kanalı için 1 Milyon Özel Plaketini Aldı
Okunuyor Enes Batur 2. Kanalı için 1 Milyon Özel Plaketini Aldı

Her geçen gün büyümeye devam eden ünlü YouTuber Enes Batur 1 milyon özel plaketi aldı. 2. Kanalı için gelen plakette yazan isimse şaşırttı.

YouTube topluluğunun büyük isimlerinden olan ve gündemden düşmeyen Enes Batur, bu sefer de 2. Kanalı için gelen 1 milyon özel plaketi ile olay oldu. Başarısını diğer kanalında da sürdüren Batur’un plaketinin üzerinde yazan isim şaşırttı. Kanalla ilgisi olmamasına rağmen farklı bir isim ile gelen plaket, birçok kişinin aklına “bu bir şaka mı?” sorusunu getirdi.

Enes Batur 2 kanalı için YouTube tarafından gönderilen Enes Batur 1 milyon özel plaketi üzerinde garip bir şekilde “BudayedekOlsunKnk” yazıyordu. Olay sosyal medyada hızla yayılarak gündem haline geldi. Enes Batur, Instagram hesabından plaketi sahte sananlara cevap niteliğinde plaketin paylaşmayı da ihmal etmedi.

Olayın sosyal medyada yayılmasının ardından kullanıcılardan gelen yorumlar da gecikmedi. Bazı kişiler, ‘YouTube, 1 milyon aboneye ulaşan kişilere plaket üzerinde ne yazılmasını istediklerini soruyor.’ Deseler de bu olay hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor. Ancak bunun da bir ihtimal olduğunu ve olayın ‘prim’ yapmak için ortaya atılmış olabileceğini de unutmamak lazım.

Enes Batur 2, YouTube’a 2013 yılında katılmış ve bugüne kadar toplamda 17 milyondan fazla görüntülemeye ulaşmış durumda. Aynı zamanda kanalın 1 milyondan fazla aboneye sahip olduğunu da hatırlatalım. Kanalda pek video bulunmasa da yayınlanan videoların oldukça fazla izlendiğini belirtelim.

Yorum Yap