Enes Batur Eleştirilere Yanıt Verdi

 Enes Batur Eleştirilere Yanıt Verdi
Okunuyor Enes Batur Eleştirilere Yanıt Verdi

10 milyondan fazla takipçiye sahip popüler YouTuber Enes Batur, hakkında yapılan eleştirilere ‘Algı’ isimli bir IG TV videosuyla yanıt verdi.

10 milyondan fazla takipçiye sahip popüler YouTuber Enes Batur, takipçilerine çocuk denilmesiyle ilgili eleştirilere yanıt verdi. IG TV üzerinden ‘Algı’ isminde bir video paylaşan YouTuber, takipçileri hakkındaki eleştirilere cevap verdi.

Enes Batur, IG TV üzerinden ‘Algı’ ismiyle paylaştığı videoda: “Algının oluşmasının bir diğer nedeni, kendisini yüceltmek için bizim takipçilerimize laf atan fenomenlerimiz. Şöyle de bir gerçek var ki takipçilerimize çocuk diyen fenomenlerimizin hepsi geçmişte benimle video çekmek istedi, çoğu çekti çekemeyenlerde sallayıp prim yapma peşinde koşuyor çünkü takipçimiz 10 milyonu geçti” ifadelerini kullandı.

YouTuber’ın resmi hesabından paylaştığı 2 dakika 35 saniye uzunluğundaki video, 1.05 milyondan fazla görüntüleme ve 11350 yorum sayısına ulaşmış durumda. Algı, aynı zamanda birçok eleştiriye de cevap niteliğinde. Bu kadar kısa sürede yıllardır süre gelen bu eleştiriye cevap vermesi bir başarı olarak değerlendirilebilir.

Gençlere başarı tavsiyeleri ve eleştirilere cevap olarak hazırlanan videonun sonunda bir ayrıntı bulunuyor. Enes Batur, videoyu ‘Bu videoyu her yerde bu konu hakkındaki son konuşmam olarak paylaşabilirsiniz çünkü bu konuyla, bu algıyla ilgili bir daha hiçbir açıklama yapmayacağım’ sözleriyle bitiriyor.

Bu videonun Enes Batur’un takipçileri hakkındaki algıyı ne denli değiştirebileceğini ise zaman gösterecek gibi görünüyor. Peki, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorum Yap