Enes Batur Evlendiği Kişiyi Açıkladı !

 Enes Batur Evlendiği Kişiyi Açıkladı !
Okunuyor Enes Batur Evlendiği Kişiyi Açıkladı !

Ünlü YouTube Fenomeni Enes Batur, uzun bir zaman önce “10 milyon aboneye ulaşınca evleneceğim” diyerek takipçilerine söz vermişti. Geçtiğimiz günlerde 10 milyon aboneye ulaşan Batur şu açıklamaları yaptı:

Enes Batur:  “Ne Bileyim? Hiç tahmin etmemiştim bu kadar hızlı gelişeceğimizi, durun daha 21 yaşındayım, evlenmek için çok gencim ben.”

Bu açıklamaların üzerine takipçilerinin bir hayli sinirlendiğini gören Enes Batur, sürpriz bir açıklamayla ” Geri vites yapmak yok demiştim !Haklısınız, evleniyorum yakında ve o kişinin kim olduğunu şuan açıklamayacağım ama yakında sürpriz bir şey görebilirsiniz.” diye belirtti.

Enes Batur Evleniyor

Bu açıklamadan bir süre sonra ise bir hikayesinde düğün kartını paylaşarak 22 Mayıs’ta evleneceğini açıkladı. Davetiye’de evleneceği kişinin adının Tulu Bacı olduğu öğrenildi. Bundan sonra merak edilen soru ise “Tulu Bacı Kimdir ?” oldu. Bunun üzerine Hürriyet gazetesi; “Enes Batur’un sevgilisi, 8 Nisan 1999 Kıbrıs doğumludur. İstanbul Üniversitesi Konservatuar bölümünde öğrenimini sürdürmektedir.” şeklinde bir makale yayınladı.

Tarih

Bugün yani 23 Mayısta alınan son bilgiye göre, evlendiği kişinin Damla Aslanalp olduğu öğrenildi. Bu arada Damla Aslanalp Enes Batur: Gerçek Kahraman filminde oynuyor. Bizim tahminimize göre Enes Batur, Damla Aslanalp ile filmde evleniyor. Bu kadar hızlı gelişen bu olayın, tamamen gündeme oturmak ve filminin daha çok izlenme almasını sağlamak için olduğunu düşünüyoruz.

 

Damla Aslanalp

[tavsiye_yazi baslik=”Enes Batur Gerçek Kahraman İçin mi Evlendi ?” link=”https://technomin.com/enes-batur-gercek-kahraman-icin-mi-evlendi/”]

Yorum Yap