Enes Batur Gerçek Kahraman İçin Mi Evlendi?

 Enes Batur Gerçek Kahraman İçin Mi Evlendi?
Okunuyor Enes Batur Gerçek Kahraman İçin Mi Evlendi?

Geçtiğimiz haftalarda gündeme bomba gibi düşen Enes Batur Gerçek Kahraman filmi, birçok eleştiriyi de beraberinde getirdi.

Ünlü YouTuber Enes Batur, geçtiğimiz haftalarda Enes Batur Gerçek Kahraman ismindeki yeni filminin fragmanını YouTube hesabından yayınladı. Çok kısa sürede hayranları tarafından sevilen ve milyonlarca izlenen fragman, eleştirileri de beraberinde getirdi.

Burak Günger ve Reynmen (Yusuf Aktaş)’tan gelen tepkiler ise dikkat çekti. Reynmen, kendisine sorulan “Evlenmeyi düşünüyor musun?” sorusuna, “Hayalden mi? Gerçekten mi?” cevabını vererek Enes Batur’a göndermede bulundu. Filmin fragmanında kendi sahnesinin gösterilmemesine tepki gösteren Burak Güngör ise son videosunda kendi sahnesini paylaşarak “Enes Batur, benim fragmanda 0.50 saniyelik bile değerim yok mu?” açıklamalarında bulundu.

Daha önceki filmi Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi?’nin bazı sahnelerini YouTube hesabından yayınlayan YouTuber’ın bu filmde nasıl bir yol izleyeceği ise bilinmiyor. Sinemada izleyemeyen kişilerin büyük ilgi gösterdiği sahnelerin bazıları YouTube’da 10 milyona yakın görüntülenme sayısına ulaşmıştı.

Enes Batur’un yanı sıra Nalet Bebe, Kafalar, Alper Rende, Röportaj Adam, Ruhi Çenet ve Halil Söyletmez gibi çok sayıda YouTuber oyuncunun da bulunduğu filmin öncekine kıyasla daha başarılı olduğu söyleniyor. 31 Mayıs’ta vizyona girecek filmin arkasında Eren Medya, TN Yapım, CGV Mars Dağıtım, ILSVISION ve GrandPark gibi büyük isimler yer alıyor.

Enes Batur Gerçek Kahraman filmini beğendiniz mi? Sizce Enes Batur’un yeni filmi kaç milyon gişe yapacak?

Yorum Yap