Enes Batur Gerçekten Evlenmediğini Açıkladı

 Enes Batur Gerçekten Evlenmediğini Açıkladı
Okunuyor Enes Batur Gerçekten Evlenmediğini Açıkladı

Ünlü YouTuber Enes Batur, sosyal medya hesabından paylaştığı bir videoda gerçekten evlenmediğini ve küçük bir şaka yaptıklarını açıkladı.

Düğün paylaşımları ile gündeme gelen Enes Batur ve Damla Damla Aslanalp’in gerçekten evlenmediği ortaya çıktı. Enes Batur: Gerçek Kahraman filminde rol alan Damla Aslanalp ile evlendiğini açıklayan Batur, düğün fotoğraflarını paylaşmış ve uzun süre gündemden düşmemişti. Birçok kişi bunun gerçek olmadığını ve Enes Batur: Gerçek Kahraman filmi için bir çalışma olduğunu düşünmüştü. Öyle de oldu, Batur gerçekten evlenmediklerini açıkladı.

Batur, düğün sürecini çektikleri videoyu YouTube kanalından paylaştı. Instagram hesabından yaptığı paylaşımda ise, “Siz bana sözümü gerçekleştirmem için evlen, düğün yap diye habire baskı yaptınız. Biz de küçük bir şaka yaptık.” İfadelerini kullandı. Birçok televizyon programına katılarak evlilik hakkında soru yağmuruna tutulan fenomenin evliliğinin gerçek olmadığı ve Aslanalp ile yalnızca arkadaş oldukları ortaya çıktı.

Popüler YouTube Magazin sayfasının paylaşımındaki yorumları bakacak olursak insanlar, ünlü YouTuber’ın bu yaptığından pek memnun değil gibi görünüyor. Bu durum, birçok kişiye komik gelmiyor olacak ki prim olarak değerlendiriliyor. Batur’un bu şekilde “yalan” haberlerle gündeme gelmesinin takipçilerinin kendisine karşı olan güvenlerini ne yönde etkilediği ise bilinmiyor.

Sıkça PR çalışmaları ile gündeme gelen YouTuber, bir süre daha duyulmaya devam edecek gibi görünüyor. Ünlü YouTuber’in bundan sonraki çalışmasının ne olacağı ise merak konusu. Sizce Batur’un bu yaptığı doğru mu?

Yorum Yap