Engelli Twitch Yayıncısı ile Dalga Geçtiler!

 Engelli Twitch Yayıncısı ile Dalga Geçtiler!
Okunuyor Engelli Twitch Yayıncısı ile Dalga Geçtiler!

Engelli Twitch yayıncısı Stüdyo King’in yayınına bağlanarak, yayıncının engelini taklit edip, çirkin açıklamalarda bulunan kişi büyük tepki topladı!

Engelli Twitch yayıncısı Stüdyo King’in yayınına katılarak, yayıncının engelini taklit edip, dalga geçen kişi büyük tepki topladı. Sesli olarak katıldığı yayında ‘Botsun, sen konuşamıyorken kimse gelip senin yayınına gelip eğlenmez. Sabahın 5’inde 100 kişi seni izlemez! İnsanların acınma duygusunu sömürerek para kazanmaya çalışıyorsan yanlış yapıyorsun. Burası sana göre değil.’ İfadelerini kullanan kişi, çeşitli taklitler de yaparak yayıncıyı rencide etti.

Birçok ünlü isimden destek mesajları alan Stüdyo King, Nişantaşı Üniversitesi’nden de burs ve E-Spor desteği aldı. Şeyda Erdoğan, Hazreti Yasuo, Emrecan Önal, Mervan ve daha birçok ünlü tarafından gönderilen destek mesajlarından en çok dikkat çekeni ise Burak Güngör’ün yaptığı ince hareket oldu.

Destek mesajlarına ek olarak Stüdyo King’in yayınına katılan Burak Güngör, canlı yayında bazı açıklamalarda bulundu. Desteğini birebir karşılıklı şekilde de ileten Güngör, bu davranışıyla oldukça beğenildi. Olayların sosyal medya üzerinde bu denli büyümesine rağmen bu çirkince konuşmayı yapan kişi hala bulunamadı.

Umarız Stüdyo King, destek mesajları ve yardımlarla psikolojik olarak kendisini toplar ve yayınlarına devam eder. Ayrıca Nişantaşı Üniversitesi’nden aldığı burs ve E-Spor fırsatını değerlendirir. Bu, Stüdyo King’in geleceğini yönlendirmesi için büyük bir fırsat olabilir. Peki, siz bu olay hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorum Yap