Fester Abdü Liverpool-Chealsea Maçında Sahaya Girdi !

 Fester Abdü Liverpool-Chealsea Maçında Sahaya Girdi !
Okunuyor Fester Abdü Liverpool-Chealsea Maçında Sahaya Girdi !

Youtube’da 4,5 milyon abonesi bulunan ‘Deli mi ne‘ isimli kanalın sahibi Fester Abdü, Liverpool-Chealse Süper Kupa maçında sahaya girdi.

UEFA Süper Kupa finalinin 14. dakikasında tribünden atlayan bir Chelsea taraftarı kendini Liverpool filelerine atmak istedi. Ancak güvenlik güçleri taraftarı çizgide yakaladı.

Liverpool ile Chelsea arasında oynanan UEFA Süper Kupa finalinin 14. dakikasında sahaya taraftar atladı. Chelsea yarı alanında sahaya atlayarak deparla Liverpool kalesine yönelen ve kendini filelere bırakmak isteyen taraftarı güvenlik güçleri kale çizgisi üzerinde durdurdu.

Sahaya giren kişinin, Youtube’da 4,5 milyon abonesi bulunan ‘Deli Mi Ne’ isimli kanalı sahibi Fester Abdü olduğu öğrenildi.

Liverpool ile Tottenham arasında oynanan Şampiyonlar Ligi finalinde de bir kadın taraftar sahaya atlamıştı.

Fester Abdü Kimdir?

liverpool-ile-chelsea-macinda-saha-atlayan-fester

Adana Çukurova Üniversitesinde Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunu olan Fester Abdü’nün gerçek ismi Ali Abdüsselam Yılmaz’dır. 1993 yılında doğan Abdü’nün Adana’lı olduğu bilinmektedir. Boyu 1.69 ve kilosu 66’dır. Türkiye Milli Takım Kano sporcusu olan Abdü oldukça başarılı bir sporcudur. Antalya’da yaşamını sürdürmektedir.

liverpool-ile-chelsea-macinda-saha-atlayan-youtuber

Yorum Yap