League of Legends : Wild Rift Çıktı!

 League of Legends : Wild Rift Çıktı!
Okunuyor League of Legends : Wild Rift Çıktı!

League Of Legends : Wild Rift Nedir?

Son yılların en çok rağbet gören online oyunlarından olan League of Legends’ın (diğer bir deyişle LoL’ün) mobil versiyonu olan League of Legends : Wild Rift nihayet piyasaya sürüldü. Türkiye ve Dünya’da milyonlarca oyuncusu olan oyunun mobil versiyonu Google Store ve Appstore’dan ücretsiz indirilebilir.

LoL : WR Bizlere Nasıl Bir Deneyim Vadediyor?

 

 

Klasik League of Legends oyununun sunduğu rekabetçi ve takım oyununa dayalı deneyimi mobile taşıyan LoL : Wild Rift, bilgisayar versiyonundan farklı olarak sadeleştirilmiş oyun içeriği ve kontrol yapısı ile oyunculara daha anlaşılabilir ve daha az kompleks olan bir oyun deneyimi vadediyor.
Oynanış ve genel olarak “Wild Rift Nedir?” sorusuna yanıt olarak Riot Games Türkiye tarafından hazırlanmış 5 dakikalık tanıtım vieosunu buradan izleyebilirsiniz : Dersimiz Wild Rift | Bölüm 1: Wild Rift nedir?

Riot Games Yeni Yapımlar Çıkartacak Mı?

Cevap basitçe evet. Geçtiğimiz aylarda FPS oyunu olan Valorant’ı ve kart oyunu Legends of Runeterra’yı çıkartarak bu soruyu çoktan cevaplamış olan Riot Games duracak gibi görünmüyor. Son zamanlarda yeni çıkacak LoL evreni temalı oyunlar olan Ruined King ve Conv/rgence ‘ı tanıtan Riot Games, bu konuda oyuncuların heyecan ve tutkularını canlı tutuyor. Bunların yanı sıra önümüzdeki yıllarda bir MMO oyununun müjdesini veren bu tweet LoL evreni hayranlarını iyice heycanlandırmış gibi duruyor. Bir Riot Games çalışanı tarafından atılan tweette yeni yapılacak devasa bir oyun için işe alım olduğu söyleniyor. Kim bilir, belki de çok sevdiğimiz şampiyonlardan görevler alacağımız Piltover’a, Demacia’ya, Noxus’a seyehat edebileceğimiz devasa haritalara sahip bir oyun bizleri bekliyor. Şimdilik bunlar sadece teori olarak kalsa da, LoL hayranlarının rüyalarını süslediği su götürmez gerçek.

Yorum Yap
Yapılan Yorumlar
1
 • vahapcan35
  vahapcan35
  ziyaretci
  1 sene önce

  Bu oyun bi harika müthiş

  Cevapla
  0