Mobil PUBG Nasıl Oynanır?

 Mobil PUBG Nasıl Oynanır?
Okunuyor Mobil PUBG Nasıl Oynanır?

PUBG, son zamanların en çok sevilen savaş oyunları arasında yer alıyor. Hem responsive yani mobil tasarımını oynayabileceğiniz, hem de masaüstünden çok daha reel gerçeklik ile oynayabileceğiniz bu oyun, yaş grubu elverişli olan pek çok kişinin favorisi. PUBG nasıl oynanır konusu en çok merak edilenler arasında yer alıyor.

Nasıl Oynanır?

PUBG Mobile nasıl oynanır diye bir sorunuz varsa, oynamanın gerçekten basit olduğunu söylemek mümkündür. App Store ya da Google Play Store aracılığı ile indirebileceğiniz bu oyun, basitçe bir savaş oyunu. Gruplar halinde ya da tek kişilik olarak farklı haritalarda oynadığınız bu oyunda amaç, serverinizde bulunan bütün oyuncuları öldürmek ve şampiyon olmak. Bunun için cep telefonunuzun ekranında yer alan yönlendirmelere uygun hareket etmek yeterli. Dokunmatik telefonlarınızda gösterilen yer işaretleri ile koşabilir, sürünebilir zıplayabilir, yumruk atabilir ya da silah ile karşı tarafı öldürebilirsiniz.

Oyunda Amaç Nedir?

Oyunda amaç düşman olan herkesi öldürmek. Bunu da belirli bir haritaya bağlı kalarak yapmak durumundasınız. Zaman içerisinde harita daralıyor ve rakipleriniz ile yüz yüze gelerek yakın savaşa giriyorsunuz. Oldukça eğlenceli ve pek çok kişinin favorilerinden birisi olan PUBG nasıl oynanır sorusunu sizler için cevaplamaya çalıştık. Bunun yanı sıra, oyunda ilk seferlerde az olan insan görünümülü yapay zeka robotları, zaman içerisinde yerini gerçek karakterlere bıraktığından, oyun son derece zorlaşabilir.

Yorum Yap
Yapılan Yorumlar
3
 • Selo ersahin
  Selo ersahin
  ziyaretci
  1 sene önce

  Pubg çok iyi oyun 2senedir oynuyorum herkese tavsiye ediyorum loot yaparsın oyunu kazanmak ici 100kisi olur ucaktan atlarsin belirli bi bolgeye loot yapıp mücadele edersin bu kadar

  Cevapla
  2
 • Selo ersahin
  Selo ersahin
  ziyaretci
  1 sene önce

  100kişi olur loot yapıp 1rinci olmaya çalışırsın alan gelir alana gidersin çok güzel bı oyun herkese tavsiye ederim ben

  Cevapla
  2
 • Selo ersahin
  Selo ersahin
  ziyaretci
  1 sene önce

  Ucaktan atlarsin 100kisi olur loot yapıp mücadele verirsin

  Cevapla
  1