Nova Prospekt Videoları Kurgu mu?

 Nova Prospekt Videoları Kurgu mu?
Okunuyor Nova Prospekt Videoları Kurgu mu?

Son zamanlarda adından sıkça bahsettiren Nova Prospekt videoları kurgu mu? İzleyicilerin bu kanal hakkında en çok merak ettiği sorulardan bir tanesi olan bu sorunun cevabını yazımızın devamında öğrenebilirsiniz.

Nova Prospekt Kimdir?

Nova Prospekt kanalının sahibi Can Yavuz’dur. Bu kanalda diğer kanallar gibi eğlenceli konular değil tamamen paranormal olaylar hakkında çekilmiş videolar bulunmaktadır. 7 Şubat 2011 tarihinde Youtube’a giren Can Yavuz çektiği videolar sayesinde popüler olmayı başarmıştır.

Youtube’a ilk girdiğinde oyun videoları çeken Nova Prospekt, sonradan korku dolu içerikler yayınlamaya başlamıştır. Çektiği korku videoların sosyal medyanın gündemine düştüğü ve ilgi görmesinden dolayı oyun videolarını tamamen bırakıp korku videoları çekmeye başlamıştır.

Şuan da bu kanalın 1.676.959 takipçisi bulurken aldığı görüntülenme sayısı da 168.158.645 tir. Youtube Türkiye’de bu türde korku dolu içerikleri ilk sunan kanal olarak bilinen Nova Prospekt videoları kurgu mu?

Yüz binlerce abonesi olan bu kanalın sahibi çektiği videoların kurgu olduğuna dair hiçbir şekilde açıklama yapmamaktadır. Fakat bazı izleyiciler videoların tamamen kurgu olduğunu söylemektedir. Bu bazı izleyicilerin görüşlerine göre ilk başlarda oyun videosu çekmesinin sonucunda büyük bir başarı yakalayamayan Can, çektiği paranormal videoların tutması sonucunda bu tür içeriklerin peşini bırakmadığını söylemektedir. Prim amaçlı yapıldığı düşünülen bu videoların çekildiği mekanlara gitmekte cesaret istemektedir. Kanalda bulunan birçok videoyu izleyerek karşılaştırın. Bunun sonucunda kurgu olup olmadığını daha iyi anlayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yapılan Yorumlar
1
 • sj mizaj31
  sj mizaj31
  ziyaretci
  7 ay önce

  hayur filmini izledik giesunda olan olayın filmi annem giresunlu hatırladığını söyledi olayın

  Cevapla
  0