Orkun Işıtmak 5 Parçalık Yeni Albüm Çıkarıyor

 Orkun Işıtmak 5 Parçalık Yeni Albüm Çıkarıyor
Okunuyor Orkun Işıtmak 5 Parçalık Yeni Albüm Çıkarıyor

YouTuber Orkun Işıtmak, 1.5 yıldır üzerinde çalıştığı 5 parçadan oluşan albümünü bu akşam yayınlayacak. Albüm hakkında tüm detaylar içeride!

YouTube’un popüler isimlerinden olan Orkun Işıtmak, geçtiğimiz günlerde albümün yayın tarihini açıklamış ve hikayesinde şarkılardan 15 saniyelik kesitler paylaşmıştı. Senden Önce, Mesele, Hayat Kısa ve Bu Gece parçalarından oluşan albüm, bu akşam YouTube’da yayınlanacak. Ancak şarkıları daha önce dinlemek isterseniz Orkun Işıtmak’ın yeni albümüne Spotify üzerinden ulaşabilirsiniz.

Albüm hakkında açıklamalarda bulunan Orkun Işıtmak, “1.5 yıldır üzerinde uğraştığım albümüm Cuma günü akşam kendi kanalımda çıkıyor. Farklı sebeplerden yayınlayamamıştım. Gerçekten içime sinene, severek dinleyeceğim bir şey yapana kadar çok uğraştım. Hiçbir müzik bilgim yoktu, enstrüman çalmayı öğrendim, aranjeleri kendim yaptım, şarkıları kendim söyledim. Uzun zamandır bu benim hayalim” ifadelerini kullandı.

Orkun Işıtmak’ın yaptığı açıklamayı değerlendirecek olursak albümün yapımında büyük bir emeğin söz konusu olduğu aşikar. Üzerinde 1.5 yıl gibi uzun bir süre çalışılan ve en ince ayrıntısına kadar özenle hazırlandığı söylenen albüm hakkında geri dönüşlerin nasıl olacağını ise bu akşam göreceğiz. Eğer albüm beğenilirse trendlerde ilk sıralara yükselebilir, hatta belki bir süre liderliğini dahi koruyabilir.

Albüm henüz çıkmamasına rağmen şarkılardan paylaşılan 15 saniyelik kesitlerden yola çıkarak yorum yapan kişiler de mevcut. Özellikle YouTube magazin sayfalarında sıkça gördüğümüz bu yorumlar, maalesef pek olumlu görünmüyor. Dinleyenler, çok fazla elektronik ses olduğunu, Işıtmak’ın sesinin değiştirildiğini ve sözlerin saçma olduğunu söyleseler de şarkıyı beğenenler de yok değil.

Siz Orkun Işıtmak’ın yeni şarkısı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorum Yap