Reynmen Yeni Şarkısının İsmini Açıkladı!

 Reynmen Yeni Şarkısının İsmini Açıkladı!
Okunuyor Reynmen Yeni Şarkısının İsmini Açıkladı!

Geçtiğimiz günlerde yeni şarkısının ismini açıklayan popüler YouTuber Reynmen, “Ela” ismindeki yeni şarkısı ile gündeme bomba gibi düştü.

Popüler YouTuber ve Instagrammer Reynmen, yeni şarkısı ile gündeme geldi. Derdim Olsun şarkısı ile 202 milyon izlenmeye ulaşan Aktaş, daha sonra ise şarkıyı yayından kaldırmıştı. Çok sevilen şarkılarıyla gündeme gelen popüler YouTuber, “Ela” ismindeki yeni şarkılarıyla gündeme bomba gibi düştü.

Reynmen Yeni Şarkısının İsmini Açıkladı

Yeni şarkısının isminin “Ela” olacağını açıklayan Reynmen, haberin Instagram’da paylaşılmasının ardından tepki topladı. Sanatçı olmak istemediğini iddia eden Aktaş, sürekli yeni şarkı çıkartması nedeniyle hayranları tarafından eleştirildi.

Bir süre önce başlayan YouTuberların şarkı çıkartma furyası günümüzde hala etkilerini sürdürüyor. Enes Batur, Berkcan Güven, Orkun Işıtmak ve Yusuf Aktaş gibi birçok ünlünün de içerisinde yer aldığı dalga, film olayına benzeyecek gibi görünüyor. Özellikle bir dönem başlayan YouTuberların birbirine diss atması birçok ünlünün arasının bozulmasına, takipçilerin ise eğlenceli vakit geçirmesine sebep olmuştu.

Birçok YouTuber bu işe gönül vermiş ve profesyonel olarak şarkı yapan sanatçılar ile rekabet edemez ancak bu durum hem kanalların aktifliğine hem de izleyicilerin keyifli dakikalar geçirmesine büyük rol oynamış durumda. Ayrıca henüz yeni şarkısı hakkında pek bilgi vermeyen Reynmen’in yalnızca şarkının ismini paylaşmakla yetindiğini de belirtelim.

Reynmen’in daha önceki şarkılarına baktığımız zaman diğer içerik üreticilerinden daha başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Elbette herkesin müzik zevkinin farklı olduğunu ve bir kişinin beğendiği şarkının bir diğeri tarafından beğenilmeyebileceğini de göz önünde bulunduralım.

İlerleyen haftalarda, belki aylarda göreceğimiz Reynmen’in yeni şarkısı Ela umarız başarılı bir çalışma olur. Peki siz “Ela” şarkısı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorum Yap