Reynmen’in Yeni Şarkısı ‘Ela’ İnternete Düştü

 Reynmen’in Yeni Şarkısı ‘Ela’ İnternete Düştü
Okunuyor Reynmen’in Yeni Şarkısı ‘Ela’ İnternete Düştü

Ünlü sosyal medya fenomeni Reynmen, yeni çıkaracağı ‘Ela’ ismindeki şarkısının hazırlıklarını yaparken şarkı internete düştü!

Reynmen diğer adıyla Yusuf Aktaş, yeni şarkısı ‘Ela’ için çalışmalarına devam ederken beklenmedik bir olay ile karşılaştı. Reynmen, kim olduğu bilinmeyen birine şarkıyı göndermesi üzerine şarkı hızla internette yayıldı. Daha yayınlanmadan birçok kişi tarafından dinlenen şarkının internetten kaldırılması için çalışmaların devam ettiği söyleniyor.

Reynmen, olayla ilgili Instagram hesabından paylaştığı hikayede internete sızdıran kişiye; “O kişiye bir çift lafım var. O****u çocuğusun!” diyerek tepki gösterdi. Ayrıca şarkının tam anlamıyla henüz hazır olmadığını ve sızdırılan şarkının son hali kadar başarılı olmadığını söyleyen fenomen, şarkının tam halinin çıkmasını beklemelerini söyledi. Aktaş, yaptığı hakaret içeren paylaşımlar için özür dilemeyi de ihmal etmedi.

Başarılı bir YouTuber olmasının yanı sıra şarkıları ile de oldukça sevilen Reynmen’in bu başarısını yeni şarkısında da sürdürebilecek mi hep beraber göreceğiz. Ancak Ela, Aktaş’ın diğer birçok şarkısı gibi oldukça fazla dinlenecek gibi görünüyor. Takipçileri tarafından merakla beklenen şarkının son halinin nasıl olacağı ise merak konusu.

Aktaş’ın 25 Ocak’ta paylaştığı ve son şarkısı olan ‘Derdim Olsun’ yalnızca bir hafta içerisinde 30 milyondan fazla izlenerek oldukça beğenilmişti. Derdim Olsun, arabesk vokaller barındırmasına rağmen genel olarak daha elektronikleştirilmiş bir yapıya sahipti. Sizce fenomen yeni şarkısında da öncekiler gibi bir başarı elde edebilecek mi?

Yorum Yap