Şahide Türe Bağış Kampanyası Büyük İlgi Gördü

 Şahide Türe Bağış Kampanyası Büyük İlgi Gördü
Okunuyor Şahide Türe Bağış Kampanyası Büyük İlgi Gördü

Berkcan Güven tarafından anneannesi Şahide Türe adına başlatılan “Şahide Türe Bağış Kampanyası” birçok ünlü tarafından destek aldı.

Eğlenceli içerikleri ile tanınan fenomen Berkcan Güven, anneannesi Şahide Türe adına bir bağış kampanyası başlattı. Berkcan Güven’in doğum gününe özel olarak hazırlanan ve gelirin tamamının Darülaceze’ye bağışlandığı yayında 200 bin TL’den fazla bağış toplandı.

Reynmen, Deli mi ne, Ben Fero, Unlost, Kendine Müzisyen ve daha birçok fenomenin katıldığı bağış yayınında Oğuzhan Uğur da yerini aldı. Aleyna Tilki ve Şehinşah gibi ünlü şarkıcıların da bulunduğu yayında konuklara olan ilgi bir hayli büyüktü. Konuklar tarafından yapılan iyi dilek ve bağışlar da dikkatlerden kaçmadı.

Popüler canlı yayın platformu Twitch’in gelmiş geçmiş en büyük bağış yayını olan Şahide Türe Bağış Kampanyası, 6 saate yakın bir süre JTG TV XL YouTube kanalında canlı olarak yayınlandı.

Birçok kişi bu etkinlik sayesinde hem YouTuberların ne kadar paylaşımcı kişiler olduklarını hem de Berkcan Güven’in ne kadar geniş bir kitleye sahip olduğunu görmüş oldu. YouTube ve Instagram gibi sosyal medya platformlarında yüzbinlerce takipçiye sahip olan YouTuber, Türkiye Bağış Rekorunu da kırmış oldu.

Şu anda 200 bin TL’den fazla bağış ile rekor Berkcan Güven’in olsa da umarız ilerleyen günlerde bu rekor kırılır ve ihtiyaç sahibi insanlara daha fazla yardım yapılır. Peki siz bu bağış kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorum Yap