Sar Başa Başrolünde Alper Rende Oynayacak

 Sar Başa Başrolünde Alper Rende Oynayacak
Okunuyor Sar Başa Başrolünde Alper Rende Oynayacak

Sar Başa ile YouTuber filmlerine bir yenisi daha ekleniyor. Başrolünde Alper Rende’nin oynayacağı filmde birçok YouTuber oyuncu bulunuyor.

Komedi türünde olacak ve 23 Ağustos tarihinde vizyona girmesi planlanan Sar Başa hakkında henüz birçok detay henüz kesinleşmiş değil. Ancak filmin daha fragmanı dahi çıkmadan gündem olduğunu düşünürsek Sar Başa, büyük olay olacak gibi görünüyor. Günden güne büyümeye devam eden Alper Rende’nin bu konudaki katkısı da oldukça büyük gibi görünüyor. Zira günümüzde filmlerin gişe sayılarını etkileyen en büyük faktörlerden bir tanesi de oyuncular.

Başrolünde Alper Rende’nin bulunduğu filminde Kemal Can Parlak nam-ı diğer Kendine Müzisyen, Bilge Su Işık, Ali Biçim ve Alparslan Özmol (Çaycı Hüseyin) gibi isimler de yer alıyor. Beyaz Perde internet sitesinde yer alan bilgiye göre oyucu sayısı henüz 5 olarak açıklansa da ilerleyen tarihlerde diğer oyuncular da gün yüzüne çıkacaktır. Ayrıca filmin yönetmenliğini de Berk Alan’ın yaptığını hatırlatalım.

Sar Başa filminin başrolü Alper Rende’nin aşık olduğu kız rolünü Bilge Su Işık’ın oynaması ise sosyal medya da olay oldu. YouTuber Furkan Yaman’ın eski sevgilisi olan Bilge Su Işık’ın yeni filminde bu oynaması alay konusu oldu. Instagram üzerinde YouTube magazin haberleri yapan bir sayfanın konu hakkındaki paylaşımına binden fazla yorum gönderildi.

TME (The Moments Entertainment) şirketi tarafından dağıtılacak olan film hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorum Yap