Sen Aldırma Şarkısı Trendlerden Düşmüyor!

 Sen Aldırma Şarkısı Trendlerden Düşmüyor!
Okunuyor Sen Aldırma Şarkısı Trendlerden Düşmüyor!

Bilal Sonses ve Reynmen’in düet yaptığı “Sen Aldırma” şarkısı, 9 milyondan fazla izlenerek YouTube trendlerdeki liderliğini koruyor.

Şarkıları ile birçok kişi tarafından sevilerek dinlenen şarkıcı Bilal Sonses, geçtiğimiz günlerde Reynmen adıyla bilinen Yusuf Aktaş ile düet yaptığı “Sen Aldırma” şarkısını YouTube kanalından paylaşmıştı. Kısa sürede büyük ilgi gören şarkı, 24 saat bile geçmeden 2 milyon izlenmeyi geçerek trendlerde yerini ilk sıradan aldı.

Bu izlenme sayısı ile yetinmeyen şarkı, çok sevilmiş olacak ki 3 gün geçmesine rağmen hala trendlerde yerini koruyor. Üstelik 9 milyondan fazla izlenen şarkı 406 bin beğeni sayısına da ulaşmış durumda. Bilal Sonses ve Reynmen’in hayranları tarafından büyük ilgi gören şarkı 26 binden fazla yoruma da ev sahipliği yapıyor.

Sen Aldırma, genel olarak beğenilse de her şarkıda olduğu gibi beğenmeyenler de olabiliyor. Bu nedenle olacak ki şarkı 19 bin beğenmeme almış. Bu rakam, 9 milyondan fazla izlenme ve 406 bin beğenme göz önünde bulundurulduğu zaman oldukça küçük kalıyor. Ancak müziğin bir zevk meselesi olduğunu ve kişiden kişiye farklı yorumlanabileceğini unutmamamız gerektiğini hatırlatalım.

Şarkının görünmeyen kısmında yani arka planında birçok kişinin çalıştığını görebiliyoruz. Ortada birçok kişiden oluşan bir ekip var ve bu çalışma Bilal Sonses ve Reynmen’in katkılarıyla büyük bir kitle tarafından beğenilmeyi başardı, biz de YouTube Rehberi olarak parçada emeği geçen herkesi tebrik ediyoruz.

Yorum Yap