Silinen Mesajları Geri Getirin!

 Silinen Mesajları Geri Getirin!
Okunuyor Silinen Mesajları Geri Getirin!

Silinen Mesajları Geri Getirin!

Yanlışlıkla sildiğiniz önemli mesajlarınızı geri getirmek istiyorsanız; aşağıdaki silinen mesajları geri getirme adımlarını takip edebilirsiniz.

Basit Birkaç Adım İle Silinen Mesajları Geri Getirebilirsiniz

Silinen Mesajları Geri Getirin

Kazara sildiğiniz mesajlar için üzülmeyin. Sizler ile paylaşacağımız birkaç basit adımı izleyerek silinen mesajlarınızın geri yüklenmesini sağlayabilirsiniz:

Android İşletim Sistemine Sahip Telefonlarda Silinen Mesajları Geri Getirme

Android işletim sistemine sahip bir cihaz kullanıyorsanız silinen mesajları geri yüklemek için recovery programları kullanmanız gerekmektedir.

Android data recovery, wondershare Dr Fone for Android ve Coolmuster Android SMS + Constacts Recovery programlardan herhangi birisini bilgisayarınıza yükleyin. Eğer silinen video, fotoğraf gibi daha farklı dosyalarınızı da geri yüklemek istiyorsanız Android data recovery programı kullanmanızı öneririz.

  1. Telefonunuzun ayarlar kısmından telefon hakkında bölümüne tıklayın ve derleme numarası seçeneğine 7 kez tıklayın ve USB hata atyıklama seçeneğini tercih edin.
  2. Akıllı telefonunuzu bilgisayarınıza yüklediğiniz bu 3 programdan birisi çalışırken bilgisayarınıza bağlayın.
  3. Programdaki tarama – scan seçeneğinden silinen verileri yeniden taratın ve programdaki Messages – SMS bölümüne giriş yaparak silinmiş olan mesajları ekranınızda görün.
  4. Bu mesajları geri yüklemek için “recover” bölümüne tıklayın ve silinen mesajlarınızı geri yükleyin.

IOS İşletim Sistemine Sahip Telefonlarda Silinen Mesajları Geri Getirme

Görüldüğü üzere farklı işletim sistemine sahip olan cihazlarda farklı uygulama ve programlar yardımı ile silinen mesajlara ulaşım sağlanmaktadır. Silinen mesajları ios cihazınıza geri yüklemek için Android cihazlar için paylaştığımız adımlardan farklı adımları izlemeniz gerekmektedir. iTunes yedeklemeleri ve iCloud yardımı ile silinen mesajlarınızı kurtarabilirsiniz.

Silinen Mesajları Geri Getirin!

 

iTunes Üzerinden Geri Yükleme

  • Dosya>Aygıtlar>Yedekten Geri Al seçeneklerini takip edin.
  • iTunes’i ios cihazınıza bağlayarak dosyalarınızı yedekleyebilirsiniz; ios dosya yedekleme için Dosya>Aygıtlar>Yedekle seçeneklerini izleyin.

Daha fazla mobil haber ve rehber için buraya tıklayabilirsiniz.

Anasayfaya dönmek için ise burayı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapmayı unutmayınız 🙂

Yorum Yap