Spotify Premium Hesabı Avantajları

 Spotify Premium Hesabı Avantajları
Okunuyor Spotify Premium Hesabı Avantajları

Spotify, ilk duyurulduğu dönemden itibaren kullanıcılarının hayatına kattığı avantajlarla beraber ön plana çıkmayı başarmıştır. Ücretsiz sürüm ve Premium olarak ücretli sürümü kullanılabilir durumda olur.

Premium sürüm beraberinde getirdiği çok sayıda farklı avantajıyla beraber her kullanıcının isteklerini karşılama avantajını beraberinde getirir. Aylık olarak ücret ödemesinin yapılmasıyla beraber yıllık olarak da ödeme yapılarak kullanılabilir durumda olan bir uygulamadır. Öğrenciler için ekstra indirim gibi avantajlarıyla beraber herkes tarafından sevilerek kullanılıyor olmasının farkını görebilmek mümkün olur.

Spotify Premium’un beraberinde getirdikleri ücretsiz sürüme göre çok daha fazla sayıda olduğundan dolayı elde edilen kolaylıkların her birinde beklentileri karşılama olanağını sağlar. Kullanıcıların aradıkları her detayın ücretli sürümde bulunabilir durumda olmasıyla, akıllı cihazların vazgeçilmez uygulaması haline gelecektir.

Spotify Premium’un Sağladıkları Avantajlar Neler?

Reklamsız müzik dinleme

Hiçbir reklam olmadan müzik dinleme keyfini ilk andan itibaren yaşayabilmek Spotify Premium kullanıcılarının sahip oldukları avantajların başında yer alır. Müzik keyfinin bölünmesine neden olabilecek sonuçlarla karşı karşıya olmadan istenilen müziklerin dinlenebilmesi mümkündür.

Müzik indirme

Toplamda üç farklı cihazda 9.999 şarkı indirmeye olanak sağlayan Spotify Premium kullanımı, müzik dinlemenin yanı sıra indirme avantajını da beraberinde getiren özelliğe sahiptir.

Çevrimdışı dinleme

Çevrimdışı olunan zamanlarda Spotify Premium hesabına sahip olan herkes müzikleri dinleyebilme avantajını elde ederler. Her üye için sunulan ayrıcalıklı seçeneklerden birisi olan çevrimdışı dinleme yapma özelliği her zaman aktif olarak kullanılabilirliği sunar.

Yorum Yap