Yeni Yılın en güncel yeni dizileri Netflix, Prime Video, HBO Max ve daha fazlası

 Yeni Yılın en güncel yeni dizileri Netflix, Prime Video, HBO Max ve daha fazlası
Okunuyor Yeni Yılın en güncel yeni dizileri Netflix, Prime Video, HBO Max ve daha fazlası

Bu hafta sonu Netflix ve diğer yayıncılardaki yenilikler neler?

Mutlu Yıllar millet! House of the Dragon’dan The Batman’e kadar bir dizi heyecan verici yeni film ve TV şovunun 2022 boyunca ekranlarımıza geleceğini görmekten heyecan duyuyoruz – ancak dizilerin biraz daha yavaş olduklarını kabul etmek gerek.

Ancak bu, önümüzdeki birkaç gün içinde keyfini çıkarabileceğiniz yeni bir içerik olmadığı anlamına gelmiyor. Zendaya’nın yönettiği mükemmel drama Euphoria bu Pazar ikinci sezonuyla geri dönerken, George Clooney’nin en son yönetmenlik özelliği Tender Bar Prime Video’ya geliyor.

Aşağıda, bu hafta sonu Netflix, HBO Max, Prime Video ve daha fazlasında yayınlanabilecek en güzel yedi filmi ve TV şovunu topladık. Keyifli okumalar.

Euphoria season 2 (HBO Max)

Kuşkusuz bu hafta sonu gelenlerin en büyüğü, uzun zamandır beklenen ikinci sezonuyla HBO Max’e geri dönen Euphoria.

A24 ile ortaklaşa üretilen ve aynı adlı İsrail dizisine dayanan Euphoria’nın ilk sezonu, modern çağda aşk, uyuşturucu ve sosyal medya baskılarıyla mücadele eden bir grup lise öğrencisini takip etti.

Zendaya’nın Alexa Demie, Jacob Elordi, Storm Reid ve Hunter Schafer ile birlikte Rue Bennett rolünü yeniden canlandıracağı dizinin yeni bölümlerinden aynı dokunaklı dramanın daha fazlasını bekleyin. Birinci bölüm, Pazar gününden itibaren HBO Max’ta yayınlanacak.

 

The Tender Bar (Prime Video)

En son yönetmenlik filmi The Midnight Sky’dan yeni çıkan George Clooney, bu hafta sonu Prime Video’ya gelen The Tender Bar için bir kez daha kamera arkasına geçiyor.

Pulitzer ödüllü gazeteci J.R. Moehringer’in aynı adlı anı kitabından uyarlanan bu film, kaotik ev hayatından kaçmak için yerel bir bara sığınan genç J.R.’yi (Tye Sheridan) takip ediyor. Ben Affleck, J.R.’ı barın renkli müdavimleriyle tanıştıran bir barmen olan amcası Charlie’yi oynuyor – hepsi de bilgelik sözlerini sorunlu gençle paylaşıyor.

Bu senaryo, The Tender Bar’ın sıkıcı bir yolculuk gibi görünmesini sağlıyor, ancak aslında insan dürüstlüğünün sağlıklı ve potansiyel olarak ilham verici bir vitrini gibi görünüyor – yeni yılı başlatmak için mükemmel bir seçenek.

Search Party season 5 (HBO Max)

HBO’nun gizemli durum komedisi Search Party’nin beşinci ve son sezonu, yeni karakterler olarak Jeff Goldblum ve Kathy Griffin’in beğenileriyle bu Cuma HBO Max’e geliyor.

5. Sezon, Dory’nin (Alia Shawkat), 4. sezonun sonunda ölüme yakın deneyiminden kurtulduktan sonra (spoiler!) tam olarak planlandığı gibi gidin.

Doğal olarak, eski arkadaşları Portia, Elliott ve Drew’u da gezintiye getiriyor, bu yüzden aynı şehir merkezindeki kargaşadan daha fazlasını bekleyin. Search Party’nin beşinci sezonunun 10 bölümünün tamamı şimdi HBO Max’te yayınlanmaya hazır.

A Discovery of Witches 3. sezon (Shudder)

Bu Cumartesi Shudder, AMC+, Sky ve NOW TV’ye geliyor, popüler fantezi dizisi A Discovery of Witches’ın üçüncü ve son sezonu.

Dizinin önceki sezonunun son bölümlerinde, Matthew (Matthew Goode) ve Diana (Teresa Palmer), 1590’a yaptıkları yolculuktan döndüklerinde bir trajedi keşfederler. 3. sezonda, çift, Hayat Kitabı’ndaki eksik sayfaları bulmakla görevlendirilir. ve tabii ki Kitabın kendisi – çok geç olmadan.

Birinci bölüm, Cumartesi gününden itibaren yayınlanacak, kalan altı bölüm ise haftalık taksitler halinde gelecek.

Indivisible: Healing Hate  (Paramount Plus)

Homeland’den Mandy Patinkin, etkinliğin birinci yıl dönümüne denk gelecek şekilde, Capitol’deki 6 Ocak 2021 ayaklanmasını araştıran bu altı bölümlük diziyi anlatıyor.

Indivisible: Healing Hate, ABD’deki hükümet karşıtı aşırıcılığın kökenlerinin izini sürecek ve bir dizi ölümcül tarihi olayın ülkenin iktidar koltuğunun şiddetli bir şekilde yağmalanmasıyla nasıl sonuçlandığını inceleyecek.

Bunun kolay bir saat olacağından şüpheliyiz, ancak Patinkin’in serinin önizlemesine (yukarıda bulacağınız) bakılırsa, gerekli bir şey gibi görünüyor.

The Righteous Gemstones 2. sezon (HBO Max)

Danny McBride, John Goodman, Edi Patterson ve Adam DeVine, 2. sezonda hem geçmişten hem de günümüzden imparatorluklarını yok etmek isteyen yabancılar tarafından tehdit edilen televizyoncuları bulan, işlevsiz ailedeki rollerini yeniden canlandırıyorlar.

The Righteous Gemstones, Pazar günü yayınlanacak olan ikinci sınıf gezisinin kalitesi için iyiye işaret eden üçüncü sezon için şimdiden yenilendi.

Pazar gününden itibaren HBO Max’te yayınlanmaya hazır

Wasteland (Netflix)

Aylardır ilk kez bu haftalık toplamaları yapıyoruz, Netflix’in hafta sonu beklediğimiz yeni dizisi yok. Bunun yerine, izleyiciler önümüzdeki günlerde flama vizyona giren yeni yabancı filmlerden oluşan bir seçkinin keyfini çıkarabilirler.

Sakin hayatları korkunç bir yaratık tarafından bozulan izole bir aileyi konu alan İspanyolca gerilim filmi The Wasteland’i öne çıkarmayı seçtik. Fragmanından anladığımız kadarıyla, bu, cildinizin altına girmek için tasarlanmış bir Robert Eggers-esque korku gibi görünüyor.

 

Yorum Yap