YouTube’da 10 Günde 1000 Abone Kasma 2019

 YouTube’da 10 Günde 1000 Abone Kasma 2019
Okunuyor YouTube’da 10 Günde 1000 Abone Kasma 2019

Bilindiği gibi Youtube son gelen güncellemeden sonra çoğu kişi çoğu kişi YouTube’da 1000 abone kasma konusunda sıkıntı çekiyor. Bende bu konuda deneyip test ettiğim bazı yöntemlerle “YouTube’da 10 Günde 1000 Abone Kasma 2019” makalemi sizlerle paylaşmak istedim. Eminim bazı kişiler bilecektir ama en azından bu konuda tecrübesiz olan arkadaşlarımıza yardımı dokunur.

YouTube 1000 abone kasmak için birinci adımı izlenme alabilmenizdir. Buradaki bazı arkadaşların izlenme konusunda sıkıntı çekmediğini düşünüyorum. Abone olayına gelecek olursak, ben bu olayı 5 farklı kanalda test ettim ve hepsinde olumlu sonuçlar aldım. Daha önceleri 1000 aboneye 6 ayda ulaşamazken şuan 10 gün gibi kısa bir sürede 1000 aboneye başarılı bir şekilde ulaştım. Aşağıda paylaştığım adımları zorunlu ve isteğe bağlı diye ayırdım. Zorunlu olanları mutlaka yapmanızı tavsiye ederim.

[tavsiye_yazi baslik=”Videolarınız Daha Çok İzlensin !” link=”https://technomin.com/kanal-takip-ile-videolariniz-daha-cok-izlenecek/”]

Kanal Profil ve Kapak Fotoğrafınız

Kitleler kanal profil resimlerine ciddi şekilde önem veriyorlar bu yüzden yarı profesyonel bir kapak fotoğrafı ve profil fotoğrafı işinizi görür diye düşünüyorum. Kendiniz düşünün bir videoya denk geldiniz izlediniz kanala abone olacaksınız fakat kanalda ne düzen var ne kapak fotoğrafı var ne de profil fotoğrafı var abone olur muydunuz? Şahsen ben olmazdım. İşte bu yüden kanal profil ve kapak fotoğrafını eklemeyi asla es geçmeyin.

Abone Sayısını Gizlemek

Bence bu olayı piskolojik bir deney olarak bile deneyebilirler. Şöyle düşünebilirsiniz markette iki yoğurt var ve ikiside aynı markanın ürünü aynı kalitede ama biri daha pahalı öteki daha ucuz insanların çoğu pahalıyı seçer sebebiyse kaliteli olarak görmesidir aynı şekilde bende. Şimdi aboneyle ne alakası vardır diyeceksiniz. Şimdi 0’dan açtığınız bir kanalın abonesi gözükmesi demek kullanıcıların kanalınıza abone olmaya ön yargılı davranması demektir. Mesela yüksek aboneli bir kanalın içeriklerini daha kaliteli görürken sizinkini daha basit görebilir. Bu yüzden İZLEYİCİYE ABONE SAYINIZI GÖSTERMEYİN. Bununla ilgili 2 kanalda deney yaptım her ikside aynı koşulda aynı izlenim sayısında ve aynı kategoriden elde edilmiştir.
(ABONELER GÖRÜNTÜLENME SÜRESİNE BAKILARAK ALINMIŞTIR)
Her iki kanalında görüntülenme süresi aynı ve izlenme süresi aynı fakat farklılıklar var.

Abonesi Kapatılmayan Kanal

abonesi-kapatilmayan-kanal

 

Abonesi Kapatılan Kanal

abonesi-kapatilan-kanal

Birinde 350 abone kazanırken ötekisinde 220 abone kazanmışız buda 130 abone fark yapıyor. Bu çok ciddi bir oran %40 oranında daha fazla abone elde etmişim. Bu kesindir uygulamanızı şiddetle tavsiye ederim.

Açıklama

Belkide en önemli noktalardan birisi burasıdır çünkü içeriğinizi izleyen çoğu kişi videonun açıklama kısmını da okuyor. Ben önceden 6 ayda 1000 abone elde ettiğim zamanlar başlığı direk açıklamaya yapıştırıyor, açıklama kısmını hiç önemsemiyordum. Zaten abone benim için önemli değildi izlenim alalım paramızı kazanalım mantığı ile ilerliyordum.  Ama şuan durum değişti ve o yüzden ufak ama izleyiciyi kanala abone yapabilecek önemsiz gibi gözüken açıklamaya mümkün ise açıklayıcı yazılar yazın bu sizi takip edebilecekleri sosyal medya hesaplarınız olabilir, videonun içeriği ile alakalı ufak bir özet olabilir veya içeriğinizdeki video olabilir örnek vermek gerekirse. Kedi videoları kategorisinde bir kanalınız var ve sizin bir videonuz aşırı izlendi onun açıklamasına

  • “Daha fazla kedi videosu izlemek istiyor musunuz? Lütfen bizi Youtube üzerinden takip edin”

devamında ise

  • “Kanalımıza abone olmak için buraya tıklayın”

gibi şeyler yazabilirsiniz. Şimdi birincide kişinin takip etmesi için 2.de ise tutmuş videonun trafiğini başka kanalımıza çekmek için kullanabiliriz.

Kanal Logosu

Kullandığınız Thumbnailler yani video öncesi küçük fotoğrafların sağ alt köşesine markanızı belirticek şekilde bir logo koyarsanız kullanıcılar sizin daha profesyonel olduğunuzu düşünerekten kanalınızı takip edecektir ve daha çok izlenim alacaksınızdır.

Kaynak: https://www.youtubemagazin.xyz/sosyal-medya/5-adimda-nasil-kolay-abone-kazanilir.html

Yorum Yap