Her gün dahada gelişen YouTube platformunda gün geçmiyor ki yeni tartışmalar, yeni atışmalar görmeyelim. Bu seferki tartışma Enes Batur‘un ” Gelmiş geçmiş en büyük değişim olacak.” cümlesi üzerine başladı. Reynmen‘den gelen ilk tepkinin hemen ardından Halil İbrahim Göker, Mustafa Ak, BelgoTürk ve Deli Mi Ne?‘dende tepkiler yağdı. Peki Mustafa Ak,BelgoTürk,Deli Mi Ne,Halil İbrahim Göker ve Reynmen, Enes Batur’a ne söyledi? Daha fazla uzatmadan kim ne tepki verdi ve olay nasıl sonuçlandı, hemen habere geçelim.

YouTuberlar’dan Fitness Atışması !

Enes Batur’un “Gelmiş geçmiş en iyi değişim olacak” paylaşımı üzerine, Reynmenden gönderme gelmişti. Çok gecikmeden Enes Batur’dan Reynmene cevap geldi; “O kadar boş muhabbet ki. Kim ne yaparsa kendine. Ben kimseyi rakip veya düşman olarak görmüyorum.”

View this post on Instagram

Sola kaydırabilirsiniz. Ne düşünüyorsunuz?

A post shared by Magazintube™ (@magazintube) on

Bu atışmayı muhtemelen fırsat bilen Mustafa Ak ve Halil İbrahim Göker’den “Ben spora 5 ay önce daha bu camiada kimse spor yapmıyorken başladım.” diyen Enes Batur’a gönderme şu şekilde oldu; “Kimse spor yapmıyorken mi?”

Bu yapılan paylaşımlar ve göndermeler üzerine BelgoTürk; “Afedersinizde hepsi benden özendi. Bunuda paylaşın.” dedi.

Hemen arkasından ise Deli Mi Ne? kanalının sahibi Fester Abdü ise; “Boş yapmayın abisi, pipinizle oynayın.” paylaşımlarını yaptı. Bunun üzerine Fester Abdü’nün takipçileri “Saha misali geldi burayada atladı”,”Sen git sahaya atla” tarzı yorumlarla eski olayları bir incede olsa unutmadıklarını dile getirdi.